Akyün Halı | Yün ve Akrilik Cami, Otel ve Yurt Halıları

Hizmetlerimiz

Halıcılık, Halı altı ısıtma sistemleri, Halı Döşemesi ve Profesyonel Halı Temizleme Makinaları

Özel Desen Çizimi ve Halı Tasarımı

Camilerimizin, Otellerimizin ve Yurtlarımızın mimari yapısına uygun, lokasyon yoğunluğuna, iklimsel şartlara, rengine ve konumuna özel olarak tasarlanan Duvardan Duvara Halı çeşitlerimiz ile Hizmetinizdeyiz.

Özel Tasarım Cami Halısı,Özel Tasarım Otel Halısı, Özel Tasarım Yurt Halısı başlıkları altında sunulan bu hizmetlerimiz,  renklerini, hav yüksekliğini ve tüm diğer özelliklerini sizin belirleyeceğiniz bizlerin tasarımını yapacağı özel üretim halılardır.

Halı İmalatı ve Halı Satışı

Akyün Halı olarak 2003 yılından bu yana Cami Halısı ağırlıkta olmak üzere Otel Halısı, Yurt Halısı ve Tüm Duvardan Duvara Halı ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Teknolojiyi ve Tasarımı birlikte sentezlediğimiz birbirinden renkli, birbirinden farklı yüzlerce halı deseni, halı modeli ve  Yün Halı başta olmak üzere, akrilik halı ve Polip halı çeşitleri ile hizmet sunmaktayız.

Ayrıca üretimini sağladığımız tüm halıların pazarlaması ve döşenmesi kendi bünyemizce sağlanmaktadır.

Sunduğumuz hizmet ne olursa olsun

Akyün Halı olarak sunduğumuz tüm hizmetlerin ortak özelliği;
null
Sunduğumuz tüm hizmetlerin en önemli özelliği Yüksek Kalitedir bu nedenle de en önemli referansımız sizlersiniz.
null
Tüm hizmetlerimizde en önemli faktör zamandır ve zamanında yaptığımız her teslimat, bizleri onurlandırır.
null
Halı Tasarımı, Halı Satışı, Halı Döşemesi, Halı Temizlik Makinaları, Halı Altı Isıtma Sistemleri hizmet ne olursa olsun bizim için öncelik siz ve sizin memnuniyetiniz.
null
Tüm hizmetlerimizden kolayca web sitemiz üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilir. Öneri ve isteklerinizi bildirebilir siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.
Sıcacık Camiler için;

Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri

Cami halı altı ısıtma sistemlerinde karbon filmleri kullanılmaktadır. Karbon film ısıtma sistemleri Elektrik harcamasında % 55’e  varan oranlarda tasarruf sağlar. Aynı zamanda  bakteri oluşumu küf ve nem oluşmasına engel olur.

KARBON FİLM NEDİR?

Karbon filmler; tel ve rezistans kullanılmadan üretilen yüksek teknoloji ürünü bir ısıtıcıdır. İçerisindeki nano-karbon özel karışım ile ısıtma sağlanır. Karbon filmlerin iki tarafında gümüş iletkenler mevcuttur ve elektrik beslemesi buralardan yapılır. Isıtıcı film 0,5 mm kalınlığındadır. Film çok sayıda katmandan oluşur. Filmin içinde ısıtma teli, ısıtma kablosu veya rezistans gibi verimsiz ürünler kullanılmamıştır. Isı kaynağı ortada duran çok ince siyah (nano-karbon) katmandır. Karbon Filmler, Kore Malı olup Avrupa standartları CE belgelidir. Karbon Film, çok kısa sürede ısınır ve ortamı anında ısıtmaya başlar. Yüzey sıcaklığı ortalama 45°C civarındadır.

Daha Temiz Halılar

SEBO Cami Halı Süpürgesi ve Genel Amaçlı Halı Temizliği Makinası

Daha geniş alanların temizliği için uygundur. Zemine göre kendisini ayarlayan halı ve el aparatı kullanıcı aparatları hangi açıda tutarsa tutsun, halıdaki suyu en etkin ve maksimum şekilde emiş sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Günlük kullanım için mükemmeldir. Herhangi bir alet gerektirmeden yüksekliği ayarlanabilir halı aparatı, kablo sabitleme ve kolay değişen aparatlar SEBO Halı yıkama Makinalarını eşsiz kılmaktadır. Deterjan tabletleri için ayrılmış yer mevcuttur
Online Halı DöşemeOnline Katalog